Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac november zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
42%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
16%
áno
14%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
15%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 543 užívateľov.
hits
NOVINKA | 2.4.2014 07:44 | KOMENTÁRE [0]
KNIHA: S kým uzavrie Will West Spojenectví?

Séria Paladinovo proroctví pokračuje...

Spisovateľa Marka Frosta možno v prvom rade charakterizovať ako autora mysterióznych trilerov. Will West, hlavný hrdina jeho série Paladinovo proroctví, je pätnásťročný chlapec, ktorý sa v rovnomennej prvej časti musí s rodičmi neustále sťahovať, za žiadnych okolností nesmie nijakým spôsobom vybočovať z priemeru a v ničom by nemal špeciálne vynikať. Problém nastane, keď Will v celoštátnom inteligenčnom teste získa najvyšší počet bodov v histórii a začne sa oňho uchádzať exkluzívne gymnázium, Centrum integrovaného štúdia. Will sa dostáva do boja o holý život, keď z ničoho nič príde o rodičov a musí sa uchýliť práve do novej školy. Hlavný hrdina totiž vôbec nie je ako ostatní – má fyzické a mentálne schopnosti, aké by normálny človek nemal mať. Stáva sa tak stredom záujmu, avšak v podstate netuší – čieho záujmu.


Ak vás tento mysteriózny triler s prvkami fantasy zaujal, určite sa už neviete dočkať jeho pokračovania. Druhý diel nesie názov Spojenectví a čaká vás v ňom plno akcie, neustále plynúci dej a vzrastajúce podozrenia, či sa nejaký zradca nenachádza priamo vedľa hlavného hrdinu a netvári sa ako jeho priateľ... Taktiež sa môžete tešiť aj na nejaké sci-fi prvky, pretože by sa v príbehu mali vyskytnúť mimozemšťania a geneticky upravení ľudia. Vydavateľstvo Jota uvedie Spojenectví na trh už 9. apríla na 304 stranách v pevnej väzbe s prebalom a v preklade Jana Kozáka. Tu je oficiálna anotácia:


Po dramatickém závěru prvního dílu se chvíli zdá, že život studentů v elitním Centru se zase vrátil do zaběhnutých kolejí. Brzy však ze školní nemocnice záhadně zmizí starý Willův nepřítel Lyle, jenž se náhle probral z kómatu. Pátrání po něm vyvolá jen další otázky, ze kterých běhá mráz po zádech.

Podivný propletenec událostí a postav okolo zakázaných Rytířů Karla Velikého napovídá, že řád slouží jako zástěrka pro kolosální spiknutí a zrůdné genetické experimenty. Všechny nitky se sbíhají k záhadnému miliardáři a sponzorovi školy Stanu Haxleymu, jenž obývá hrad na ostrově uprostřed jezera Waukoma.

Zmrzačený správce nářaďovny Nepsted je ochoten promluvit, ale jen pod podmínkou, že mu hoši přinesou klíč ke svobodě z tajného podzemního města. Tím začíná nebezpečná výprava nejen do hlubin země, ale i času, neboť dávná minulost si zde podává ruku s budoucností, jež může přinést strašlivou katastrofu. Podaří se ji odvrátit?


ČLÁNOK PRIDAL: Georgiana
Ďalšie novinky z kategórií KNIHA

Tagy: mark frost, paladinovo proroctvi, spojenectvi, jota


Bookmark and Share
PRIDANIE KOMENTÁRA
Meno: 34.237.138.69
Nadpis:
Text:
Autorizácia: Ako neprihlásený návštevník musíte prejsť procesom autorizácie, aby sa zabránilo pridávaniu nezmyselných odkazov automatickými robotmi.
Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.

UPOZORNENIE Váš komentár nesmie obsahovať hanlivé, ohovárajúce, vyhrážajúce sa alebo rasisticky motivované poznámky, a musí byť plne v súlade s legislatívou platnou na území Slovenskej republiky a Európskej Únie. Akékoľvek porušenie týchto podmienok bude ihneď a bez výnimky potrestané odstránením komentára, alebo BAN om.
Administrátori, prípadne iné poverené osoby, majú právo odstrániť akýkoľvek komentár podľa vlastného uváženia, bez udania dôvodu.

Administrátori, prevádzkovatelia, registrátor, ani technickí správcovia nie sú zodpovední za komentáre odoslané užívateľmi. Za komentár nesie plnú zodpovednosť jeho odosielateľ.

IP adresa internetového pripojenia bude zobrazená pri komentároch neprihlásených užívateľov.
DISKUSIA
K novinke nie sú žiadne komentáre.
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)