Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac december zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
42%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
16%
áno
14%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
15%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 577 užívateľov.
hits
NOVINKA | 7.1.2014 15:59 | KOMENTÁRE [0]
KNIHA: Penryn sa snaží prežiť Pád anjelov

A je ochotná urobiť pre to čokoľvek.

Hneď začiatkom roka nám vydavateľstvo Albatros Media prostredníctvom svojho nakladateľstva Motto prináša čertovsky dobrú anjelskú novinku.

Tú má na svedomí bývalá právnička, teraz úspešná spisovateľka Susan Ee. Jedná sa o fantasy thriller, ktorý bol preložený už do 19 jazykov a autorka dokonca predala aj filmové práva ku knihe. Na tomto spracovaní by sa mali podieľať Sam Raimi, Rob Tapert a Good Universe.

Susan Ee vytvorila temný, drsný postapokalyptický román, v ktorom svet zničili anjeli. Nikto nevie, prečo anjeli zaútočili, ale všetci si uvedomujú, že už nič nebude ako predtým. Prežiť môžu skutočne len tí najschopnejší, pretože ak vás nedostali anjeli, stále vás ohrozujú pouličné gangy, ktoré medzi sebou bojujú o nadvládu nad mestami. Jedinou nádejou pre Penryn a jej rodinu je dostať sa na vidiek a hlavne zvládnuť to spolu. Nanešťastie však pre 17-ročnú Penryn nie je také jednoduché dostať svoju rodinu do bezpečia. Už dlho sa stará o duševne chorú matku a zároveň chráni svoju mladšiu sestru Paige. Možno je malá a štíhla, no vďaka matkinej paranoji trénovala Penryn dlhé roky sebaobranu, vďaka čomu sa o seba vie dosť dobre postarať a brániť sa. Keď Paige unesie skupina anjelov, Penryn je odhodlaná spraviť čokoľvek, aby ju získala späť, aj keby to malo znamenať spojiť sa s jedným z nepriateľov.

Kniha vychádza už 20. 01. 2014

Anotácia:
Je to šesť týždňov, čo anjeli apokalypsy zostúpili na zem a celkom ovládli dovtedajší kľudný chod moderného sveta. Vo dne sú ľudia v San Franciscu, kde žije aj Penryn a jej rodina, zastrašovaní pouličnými gangami, v noci tu zase panuje strach a podozrenie. Penryn sa snaží v chaotickom meste prežiť a ochrániť svoju rodinu, samozrejme, len do tej doby, kým jej sestru Page unesú anjeli. Penryn je ochotná pre jej záchranu urobiť čokoľvek.

Všetko, vrátane dohody so znepriateleným anjelom

Raffe je bojovník, ktorý leží na ulici zlomený a bez krídel. Po nekonečnom bojovaní vlastných bitiek sa ocitá v spoločnosti vyhladovanej tínedžerky, ktorá ho z tejto zúfalej situácie zachraňuje.

Aby prežili, musia sa počas cestovania cez temnú a zradnú Severnú Karolínu spoliehať iba jeden na druhého. Spolu putujú k anjelskej pevnosti v San Franciscu, kde Penryn riskuje všetko, aby zachránila svoju sestru a kde sa Raffe dostane na milosť svojim najväčším nepriateľom aby získal šancu znovu byť úplným.


ČLÁNOK PRIDAL: Ella
Ďalšie novinky z kategórií KNIHA

Tagy: pad anjelov, susan ee, albatros media - motto


Bookmark and Share
PRIDANIE KOMENTÁRA
Meno: 54.211.101.93
Nadpis:
Text:
Autorizácia: Ako neprihlásený návštevník musíte prejsť procesom autorizácie, aby sa zabránilo pridávaniu nezmyselných odkazov automatickými robotmi.
Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.

UPOZORNENIE Váš komentár nesmie obsahovať hanlivé, ohovárajúce, vyhrážajúce sa alebo rasisticky motivované poznámky, a musí byť plne v súlade s legislatívou platnou na území Slovenskej republiky a Európskej Únie. Akékoľvek porušenie týchto podmienok bude ihneď a bez výnimky potrestané odstránením komentára, alebo BAN om.
Administrátori, prípadne iné poverené osoby, majú právo odstrániť akýkoľvek komentár podľa vlastného uváženia, bez udania dôvodu.

Administrátori, prevádzkovatelia, registrátor, ani technickí správcovia nie sú zodpovední za komentáre odoslané užívateľmi. Za komentár nesie plnú zodpovednosť jeho odosielateľ.

IP adresa internetového pripojenia bude zobrazená pri komentároch neprihlásených užívateľov.
DISKUSIA
K novinke nie sú žiadne komentáre.
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)