Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac november zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
42%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
16%
áno
14%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
15%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 543 užívateľov.
hits
NOVINKA | 21.12.2013 08:55 | KOMENTÁRE [3]
FILM: Fanúšikovia Harryho Pottera prichádzajú s novým minifilmom

Tiež by ste radi vedeli, ako vyzeral boj medzi mladým Dumbledorom a Grindelwaldom?

Nový, až profesionálne pôsobiaci, fanúšikovský film ku kultovej ságe Harry Potter tentoraz zachytáva rozhodujúci okamih v Dumbledorovom živote. The Greater Good (Väčšie dobro), ako túto krátku snímku nazvali, zobrazuje dramatickú scénu, v ktorej kedysi najlepší priatelia zvedú kvôli svojim rôznym názorom neľútostný súboj. Grindelwald totiž trvá na tom, že muklovia by mali byť podrobení vôli čarodejníkov, s čím Dumbledore, samozrejme, nesúhlasí. Tento duel však, ako fanúšikovia série vedia, prinesie len zbytočnú smrť Dumbledorovej milovanej mladšej sestry Ariany.

Skalným fanúšikom, ale aj ostatným, táto snímka neprinesie len dojímavý pohľad na jeden z najdôležitejších okamihov v Dumbledorovom živote, ale v náznakoch ponúka aj pohľad na veľkého čarodejníka, ktorým sa raz Albus stane, o čom svedčia nielen jeho pôsobivé čarodejnícke schopnosti, ale aj naliehavosť, s akou argumentuje a zdôrazňuje dôležitosť lásky. Snímka však nezabúda ani na Aberfortha, ktorý si v nej tiež zahral menšiu úlohu. Sledovať vzťahy medzi všetkými tromi súrodencami Dumbledorovými je tak skutočným zážitkom.

The Greater Good však nie je jediným takýmto fanúšikovským počinom. Možno spomenúť napríklad aj The Battle of Hogwarts (Bitka o Rokfort), ktorá uzrela svetlo sveta minulý rok, alebo pripravovaný The Tale of Three Brothers, teda Príbeh troch bratov, ktorý majú na svedomí študenti New England School of Communication.

Všetko o filme a jeho tvorcoch, ako aj fotky z natáčania nájdete na ich oficiálnej stránke.ČLÁNOK PRIDAL: Ella
Ďalšie novinky z kategórií FILM

Tagy: harry potter, fan film


Bookmark and Share
PRIDANIE KOMENTÁRA
Meno: 3.238.147.211
Nadpis:
Text:
Autorizácia: Ako neprihlásený návštevník musíte prejsť procesom autorizácie, aby sa zabránilo pridávaniu nezmyselných odkazov automatickými robotmi.
Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.

UPOZORNENIE Váš komentár nesmie obsahovať hanlivé, ohovárajúce, vyhrážajúce sa alebo rasisticky motivované poznámky, a musí byť plne v súlade s legislatívou platnou na území Slovenskej republiky a Európskej Únie. Akékoľvek porušenie týchto podmienok bude ihneď a bez výnimky potrestané odstránením komentára, alebo BAN om.
Administrátori, prípadne iné poverené osoby, majú právo odstrániť akýkoľvek komentár podľa vlastného uváženia, bez udania dôvodu.

Administrátori, prevádzkovatelia, registrátor, ani technickí správcovia nie sú zodpovední za komentáre odoslané užívateľmi. Za komentár nesie plnú zodpovednosť jeho odosielateľ.

IP adresa internetového pripojenia bude zobrazená pri komentároch neprihlásených užívateľov.
DISKUSIA
3. Yaonee 23.12.13, 12:49
Ja som tým hercom verila každé jedno slovo, aj keď Albusa som si vždy predstavovala oveľa viac ambicióznejšieho a tvrdohlavejšieho. A tu mi skôr prišiel taký zodpovedný, rýchlo si uznajúc vlastnú chybu a akosi málo zdrvený zo smrti vlastnej sestry... lenže toto bola moja predstava a tej sa momentálne páči, ako to všetko nakoniec fanúšikovia poňali :)
2. Lussy Noir Meteur 23.12.13, 00:40
tie efekty keď miestami vynechám ( :D ), tak to bolo naozaj kvalitné a vau :O
1. Georgiana 21.12.13, 09:01
tento filmik som si pozrela hned, ako som uvidela novinku v schvalovani - a napriek tomu, ze efekty ani zdaleka neboli dokonale :D, velmi sa mi pacill.. herec, ktory stvarnuje Gellerta, bol uzasny, a ten Dumbledore.. nuz, povedzme, ze som si nikdy Dumbledora nevedela predstavit mladeho, ale teraz uz viem, pretoze ho stvarnil podla mojich neexistujucich predstav :D takze celkovo super, a Aberforth bol tiez nesmierny sympos :) super pocin!
 
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)