Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac október zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
42%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
16%
áno
14%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
15%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 540 užívateľov.
hits
NOVINKA | 26.7.2013 07:47 | KOMENTÁRE [0]
FILM: R.I.P.D.

Veľké očakávania a malé sklamania.

R.I.P.D., alebo, ak chcete URNA: Útvar rozhodne neživých agentov, predstavuje akčnú fantastickú komédiu, ktorá do našich kín zavítala 18. júla roku 2013 (čiže iba nedávno) a rozpráva taký (viac-menej) celkom známy príbeh o elitnom detektívovi Nickovi Walkerovi, ktorý jedného dňa jednoducho umrie.

Oficiálny text distribútora:

Nick Walker (Ryan Reynolds) byl elitním detektivem, jenže pak to schytal během jedné akce a v odchodu na věčnost mu nezabránila ani neprůstřelná vesta. Místo paní Zubaté na něj ale čeká mimořádně strohá policejní důstojnice (Mary-Louise Parker), která mu jako bývalému skvělému poldovi nabídne práci u URNA, Útvaru rozhodně neživých agentů. V jejích řadách se vrátí na Zemi a bude ji čistit od neřádů, kteří už dávno patří na onen svět, ale zuby nehty se definitivě brání.

Jako zelenáč je Nick přidělen k ostřílenému šerifovi Royi Pulsipherovi (Jeff Bridges), který ho začne seznamovat s chodem téhle originální policejní jednotky. Dozví se například, že pro pobyt na Zemi má každý mrtvý polda změněnou identitu (Nickovi byla přidělena dokonalá vizáž čínského důchodce), aby náhodou nenarazil na vlastní pozůstalé, a že mrtví padouchové mohou někdy být až nečekaně živí a nebezpeční. Nick se v poněkud morbidním prostředí bude muset hodně rychle zorientovat, protože celý tým stojí tváří v tvář největší bezpečnostní krizi ve svých dějinách. Mrtví stojí jen krůček od ovládnutí světa živých a jediný, kdo jim to může překazit, je právě URNA.


Reakcie na najnovšiu celovečernú snímku od Roberta Schwentkeho sú rozporuplné. Zatiaľ čo recenzenti z New York Postu udelili URNE pol hviezdičky zo štyroch so slovami, že dej, ktorý okato vykráda nielen Ghostbusters, ale aj Mužov v čiernom, a to vonkoncom nie inovatívne, si ani viac nezaslúži, fanúšikovia mangy Bleach ronia veľké krokodílie slzy nad tým, kam ďaleko dokázal Robert Schwentke zájsť, aby Hollywood naveľa oslnil.

My osobne by sme nad filmovou snímkou palicu ešte nelámali. Nakoniec, má aspoň to svoje svojské čaro, keď už nič iné. :)

Trailer:ČLÁNOK PRIDAL: Yaonee
Ďalšie novinky z kategórií FILM

Tagy: fantasy, scifi, r.i.p.d, komedia, akcia


Bookmark and Share
PRIDANIE KOMENTÁRA
Meno: 35.170.78.142
Nadpis:
Text:
Autorizácia: Ako neprihlásený návštevník musíte prejsť procesom autorizácie, aby sa zabránilo pridávaniu nezmyselných odkazov automatickými robotmi.
Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.

UPOZORNENIE Váš komentár nesmie obsahovať hanlivé, ohovárajúce, vyhrážajúce sa alebo rasisticky motivované poznámky, a musí byť plne v súlade s legislatívou platnou na území Slovenskej republiky a Európskej Únie. Akékoľvek porušenie týchto podmienok bude ihneď a bez výnimky potrestané odstránením komentára, alebo BAN om.
Administrátori, prípadne iné poverené osoby, majú právo odstrániť akýkoľvek komentár podľa vlastného uváženia, bez udania dôvodu.

Administrátori, prevádzkovatelia, registrátor, ani technickí správcovia nie sú zodpovední za komentáre odoslané užívateľmi. Za komentár nesie plnú zodpovednosť jeho odosielateľ.

IP adresa internetového pripojenia bude zobrazená pri komentároch neprihlásených užívateľov.
DISKUSIA
K novinke nie sú žiadne komentáre.
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)